Farmasi en büyük sorunlardan biri olan kepek ve saç dökülmesine karşı etkili Climbazol içerikli Anti Dandruff ve Anti Hair Loss şampuanlarını sizlere kesin çözüm olarak sunmakta.

Climbazol Nedir?
Climbazol saçta oluşan yoğun kepek tedavisi için üretilen şampuanlarda bulunan en etkili mantar öldürücü maddedir. Çünkü kepek ve aşırı kepek sorununa neden olan en önemli faktör mantar olduğu bilinmektedir.

Mantarlar tarafından tanınmadığı için climbazol etkinlik açısından hepsinin önüne geçmektedir.Avrupa ülkelerinde 2-3 yıldır kullanılan Climbazol son derece etkili ve zararlı bir madde içermeden %100 varan bir sonuç vermektedir.

Climbazol Seboreik Dermatit Tedavisinde
Mantar ilaçlarının etkili dozda şampuanlarda kullanılması saçlı deri mantarları,yağlı egzama ve yoğun kepeğin en sık sebebi olan mantarların tedavisinde en yaygın tedavi şeklidir. Gerek yoğun kepekte gerekse yağlı egzama (seboreik dermatit) da % 60-80 ler düzeyinde mantar (malesezia furfur ve pitriazis sporum mantarları) görülmektedir. Bu sebeple bu hastalıklar teşhis edildiğinde mutlaka mantar öldürücü etkiye de sahip şampuanlar önerilir.

Climbazole Yan Etkisi Yoktur
Kepeğe yani mantara etkili ketoral Şampuan, konazol, nizoral şampuan yan etkileri sebebiyle ancak haftada bir iki defa kullanılabilirken climbazol içeren şampuanlar günlük şampuanlar gibi her gün kullanılabilir.

FARMASI ANTI DANDRUFF SHAMPOO 225ML
Ürün Kodu: 1108148

Online Başvuru Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

İlgilendiğiniz