Farmasi Çift Fazlı Makyaj Temizleyicisi , suya dayanıklı ve uzun süre kalıcı zorlu makyajı hassas göz ve dudak çevresine zarar vermeden nazikçe temizler. Yağlı his ve görünüm bırakmaz. Çift dokulu formülü zahmetsiz bir temizlik sağlarken, cildinizin yumuşaklığını korumaya yardımcı olur.

Farmasi Çift Fazlı Makyaj Temizleyicisi adından da anlaşılacağı gibi çift etkiye sahip özel bir ürün. Göz makyajı ve dudak makyajı dahil yüzün her bölümü için kullanılabilen bir ürün olduğundan dolayı çok daha avantajlı. En yoğun makyajınızı bile kolaylıkla ve cildinize zarar vermeden temizleyen Farmasi Çift Fazlı Makyaj Temizleyicisi ile kısa sürede çok iş başaracaksınız. Genelde günün yorgunluğu, katıldığınız bir gece davetinden geç geldiğinizde vakit kalmadığı ya da zor çıkacak bir makyaj olduğu için üşendiğiniz gerekçeleriyle makyajınızı çıkarmadan uyuduğunuz olmuştur. Farmasi Çift Fazlı Makyaj Temizleyicisi ile bu gibi durumlarda tek seferde etkili bir temizleme yapabileceğiniz için temizlenmiş cildinizle rahat rahat uyuyabilirsiniz.

Ayrıcalıkları nelerdir?

  • Ürünün çift fazlı oluşu sayesinde en zorlu makyajın bile tek seferde temizlenebilme kolaylığı bulunur.
  • Suya dayanıklı göz makyajının bile göze hiçbir şekilde zarar vermeden temizlenebilmesi sağlanır.
  • Gözlerde bir alerjiye neden olmaz.
  • Dudak makyajının da dudak çevresine zarar vermeden temizlenmesine yardımcı olur.
  • Makyaj temizleme işlemi sonrasında ciltte yağlı bir his oluşmasına sebep olmamaktadır.
  • Temizlenen cildin sağlıklı ve ışıl ışıl görünmesini sağlar.
  • Çift fazın sağladığı etki ile kusursuz bir cilt temizliği yapılmış olurken bir diğer yandan da cildin yumuşak kalması sağlanır.
  • Cildin ihtiyacı olan nemin azalmaması için gereken bakımı yapar ve nemi korur.
  • Temizlenen cilt ipeksi bir yumuşaklık ve berraklık kazanmış olur.

Nasıl kullanılır?

Ürün şeffaf şık bir şişe içerisinde tasarlanmış. Karşıdan baktığınızda bir şişede iki ayrı ürün olduğunu göreceksiniz. Kullanım aşamasında bu iki fazı birbirine karıştırmak gerekecek. Bu sebeple kullanmadan önce şişeyi elinize alıp hafifçe birkaç defa çalkalamanız gerekecek. Sonrasında bir parça pamuğa ya da makyaj temizleme pedine sıkacağınız ürün ile cildinizi temizleyebilirsiniz. Çok bastırmanıza gerek olmadan kısa sürede tüm makyajınızı çıkarabilirsiniz.

Ürün Kodu: 1302702

Online Başvuru Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

İlgilendiğiniz