Sivilce Akne nedir?
Genellikle hormonal, mikrobik, kalıtsal ya da ruhsal etkenlerden kaynaklanabilen, sık rastlanan bir deri hastalığıdır.

Ergenlik döneminin ilk yıllarında en sık görülen deri hastalığı halk arasında ergenlik sivilcesi olarak bilinen değişken biçimli gençlik aknesi ya da akne vulgaristir. Özellikle yüzün yanak, alın ve çene bölümleriyle omuzlarda belirgin olan bu sivilceler göbeğin alt bölümünde görülmez. Hastalığın iyileşme ve kötüleşme dönemleri ile kronik bir gidişi vardır.

Eğer ciltte bulunan gözenekler sebum ve ölü deri hücreleriyle dolar ve tıkanırsa bakterilerde üremek için fırsat bulur.Farklı büyüklükte ve sertlikte sivilceler oluşur.Oluşan cerahat içinde sebum ölü deri hücreleri ve bakteriler bulunur.

Sizi rahatsız eden sivilce sorunlarınız için aşağıdaki basit öneriler size fayda sağlayarak çözüme ulaştıracaktır.

DR.C.TUNA ANTİ AKNE KİT
Kusursuz bir cilt için dört adım. Dört kısımdan oluşan yüz bakım setinin aşamaları temizleme,arındırma,nemlendirme,yatıştırma olarak tevsiye edilmektedir. Paketin içinde Anti Akne Jel, Anti Akne Tonik, Anti-Acne günlük ve gece kremi bulunmaktadır.

DR.C.TUNA ANTİ AKNE / ANTI ACNE
Farmasi Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Farmasi Anti-Akne Gece Kremi, hafif formülüyle tüm gece boyunca akneleri kontrol altında tutmaya yardımcı olur ve cildi nemlendirir. Söğüt kabuğu özü ve salisilik asitle zenginleştirilmiş formülü cildinizin saf ve sağlıklı görünmesine yardım eder.

Kullanım Talimati: Cildi nemlendirmek için yüz bölgenize bir miktar uygulayın.

DR.C.TUNA ANTİ AKNE TONİK / ANTI ACNE TONIC
Farmasi Kozmetiğin Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Anti Acne Tonik, arındırıcı özellikleri olan, yağlı ve leke eğilimli ciltleri arındırmak için formüle edilmiştir. Temiz, berrak ve parlak cilt bırakarak, yağ ve ölü deri hücreleri uzaklaştırmaya yardımcı olur. Salisilik asit içeriği nedeniyle, cilt kirleri temizlenmesine destek olur.

Kullanım Talimatı: Akne Jel ile cildinizi temizledikten hemen sonra kullanın, bir pamuk yardımıyla cildinize uygulayın. Aynı pamuğu tekrar kullanmayınız. Söğüt ağacı ekstraktı doğal salisilik asit içeriği ile cilt üzerinde anti-mikrobiyal etki ve yumuşak bir peeling sağlar.

Online Başvuru Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

İlgilendiğiniz