Farmasi Dr.C. Tuna Selülit Görünümünü Hafifletmeye Yardımcı Bakım Kremi
Farmasi Anti Selülit Kremi ile Yaz Aylarında Selülitsiz Görünüme Merhaba Deyin!
Bu özel formül sayesinde dolaşım ve hormonel bozukluklar çevresel faktörler sağlıksız beslenme sonucu meydana gelen selülitlerin görünümünü azaltır.

Karnitin
Kafein
Gotu Kola
At Kuyruğu Extratı
Argan Yağı
Guarara

Farmasi Anti Selülit Kremi bir Dr.C.Tuna ürünüdür. İçeriğindeki GUARARA bağ dokusunu güçlendirir. Yağlı doku metabolizmasını iyileştirir.

– AT KUYRUĞU EKSTRATI cildin direncini ve nem kapasitesini arttırır
– KARNİTİN yaşlılık etkilerine engel olur yaşlanmayı geciktiren melatonin hormonunun oluşumunu arttırarak cildi sıkılaştırır kırışık oluşumunu engeller
– GOTU KOLA ciltte var olan çatlakları giderir çatlak oluşumunu engeller
– ARGAN YAĞI yaşlanma etkileri ile savaşır cildi sıkılaştırıp yumuşamasını kolaylaştırır.

Farmasi Anti Selülit Kremi ile en iyi etkiyi almak için farmasi ipek kesenin üzerine sürüp vücudunuzda dairesel hareketler yaparak masaj uygulayınız.

Selülit Nedir? Neden Oluşur?
Selülit, deri altında düzensiz ve aşırı yağ birikimi ile oluşan, özellikle bacak, kol ve kalça bölgesinde toplanan, görünümüyle portakal ile özdeşleştirilen bir dolaşım bozukluğudur. Selülit obeziteyle karıştırılmamalıdır. Selülit oluşumu, genetik ve hormonal yapı ile yaşam tarzından etkilenir. Dolayısıyla kilosu normal, hatta normalin altında olan bireylerde bile selülit oluşma riski vardır. Erkeklerde görülen selülit oranının kadınlardan düşük olmasının sebebi, erkeklerin östrojen seviyesinin daha az olmasıdır. Östrojen seviyesi yağ birikimini ve selüliti artırdığından, kadınlarda daha fazla görülür. Selülit olan vücut bölgesinde kan dolaşımı yavaşlamış demektir. Kan dolaşımı yavaşlayan bölgede damardan doku sıvısı sızar. Bu sıvı vücudun savunma mekanizması nedeniyle bağ dokusu ile sarılır. Bağ dokusunun sardığı kaçak sıvı deri altında kesecikler oluşturur. Bu keseciklerin etrafında zamanla yağ dokusunun artmasıyla oluşan düzensiz yerleşim ise vücutta portakal benzeri bir görünüme, yani selülite neden olur.

Online Başvuru Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

İlgilendiğiniz