Doğal mucize Aynısefa Yağı’nın en saf hali şimdi Dr. C. Tuna %100 Aynısefa Yağı olarak sizinle.

Bitkisel içeriklerle zenginleştirilmiş en yoğun

  • Nemlendirme
  • Bakım
  • Koruma için

Dr. C. Tuna %100 Aynısefa Yağı, özel damlalığıyla daha yoğun uygulamalar için kolay kullanım imkanı verir.

Aynısefa yağı, yağın %100 tamamen kendisidir. Dolayısıyla etkisi ve faydası bakımında etkili bir üründür. Yağın kendisi olmasından dolayı sürümü kolay, yumuşak ve hafif dokusuyla emilimi hızlı ve masaj etkisi fazladır.

Fiziksel veya çevresel şartlar nedeniyle, cilt kuruluğuna bağlı pul pul dökülen, çatlayan ve gerginleşen cildi nemlendirerek korur. İçeriğindeki zengin aynısefa yağı sayesinde cildi nemlendirir ve cilt bariyerini dış etkenlere karşı korur. Özellikle kuru ve hassas ciltler için cildi yatıştırıcı ve cilt kuruluklarını önleyici fonksiyona sahiptir. Tüm vücut için kullanılabilir, yüz, el, ayak, bacak, karın ve bel bölgesi ve hamilelik çatlakları için kullanıma uygundur.

Çocuk ve yetişkinlerde her yaşta kullanımına uygundur. 0-3 yaş bebek ve çocuklarda doktorunuza danışmanızı tavsiye deriz.

Temiz cilde, damlalık ile alınan bir miktar yağı, sürülecek bölgeye damlatıp, parmak uçlarınız yardımıyla masaj yaparak uygulayınız. İhtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz. En iyi sonucu elde etmek için, uygulama sonrasında mutlaka, yüz için yüz kremi ile, el için el kremi ile ve diğer bölgeler için krem-balsam ile nemlendirmeyi ihmal etmeyiniz.

Kullanıcı Yorumu:

Kuru ve hasas bir cildim var.kış aylarında daha da hassas oluyor. Aynısefa yağı ile cilt sorunlarım azaldı.
Teşekkürler Farmasi
Sevgi B.

Online Başvuru Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

İlgilendiğiniz