Bildiğiniz gibi B12 vitamini insanın psikolojisi, kalp ve damar sağlığı, beyin sağlığı açısından oldukça önemlidir. Öyle ki B12 vitamini eksikliğinde halsizlik, yorgunluk, depresyon belirtileri uyku gibi problemler ortaya çıkabilir. Sizde aktif ve dinamik bir yaşamı istiyorsanız B12 vitamin takviyesiyle hayatınızı daha dinamik ve aktif bir şekilde yaşayabilirsiniz. Farmasi B12 vitamininin en etkili formu olan sprey ile hızlı emilim sağlamayı hedefliyor!
Farmasi nutriplus B12 vitamini vücudumuz için çok gerekli birçok reaksiyonun oluşmasında etkin bir role sahiptir. Özellikle sinir hücrelerinin üzerinde çok büyük etkisi vardır. DNA’nın sağlığı alyuvarların ve akyuvarların işlevini doğru olarak yerine getirilmesi için suda çözünen önemli bir vitamindir. B12 eksikliğinde zayıflık, yorgunluk nefes darlığı, kalp çarpıntısı, deride morarma, depresyon ve ruh halinde değişimler, el ayakta uyuşma, algıda bozukluk, kalıcı beyin ve sinir hasarı meydana gelebilir.

B12 eksikliği çocuklar başta olmak üzere ergenlerde ,gençlerde ve orta yaş üstü bireylerde görülebilir. Eksikliğinde bir çok rahatsızlık ortaya çıkar. B12 vitaminin kullanılması en kolay forumlarından biri de sprey formdadır. Farmasi nutriplus B12 vitamini sprey formda şişesinde oral sprey şeklinde kullanılabilir.

B12 vitamini sprey formunda olduğundan dolayı hızlı emilim sağlanır ve bu şekilde kolay kullanım avantajı vardır. Takviye edici gıda olarak günde bir porsiyon için dil altına 4 fıs uygulanması tavsiye edilir.

Kullanım: 11 yaş ve üzeri kullanım için uygundur. Takviye edici gıda olarak, günlük 1 porsiyon için dil altına 4 sprey uygulanması tavsiye edilir. Doktor ve diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanınız.

Uyarılar: Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. İlaç değildir, tedavi amaçlı kullanılmaz.

Ürün Kodu: 9700702

Online Başvuru Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

İlgilendiğiniz