Dr. C.Tuna Boyun ve Dekolte Kremi ile pürüzsüz ve düzgün bir görünüm artık hayal değil!
Farmasi Dekolte Bakım Kremi yaşa bağlı olarak boyun kısmındaki sarkmalarda etkili bir üründür. Formülünde bulunan silis yönünden zengin at kuyruğu ekstratı bağ dokularının sıkılaşıp güçlenmesine yardımcı olmaktadır.İçeriğindeki soya kolajen ve argan yağı ise cildin nem kazanarak güçlenmesine destek olur.

Soya
Kolajen
At Kuyruğu Ekstratı
Argan Yağı

Argan: Argan yağı erken yaşlanmaya karşı koruyarak, ince çizgileri ve kırışıklıkların oluşumunu yavaşlatır. Doğal nem sağlayarak cildin parlak, pürüzsüz ve temiz görünmesini sağlar. Kuru ve yıpranmış saçlar için güçlü nemlendirici etkileri ile ve kıvırcık saçları sakinleştirerek güzel bir görünüm sağlar.

Soya: Soya kurutucu özellikleri yağ dengesini sağlar ve cilde sağlıklı bir parlaklık sağlayan ve koruyan A ve E vitamini içerir.

Kollajen: Kollajen cildi dış darbelere karşı güçlü bir şekilde korur. Vücut ısısını ve kan akışını dengeler. Cildi yaşlanma etkilerine karşı korur.

Farmasi Dekolte Bakım Kremi ile en iyi etkiyi almak için Farmasi İpek Kesenin üzerine sürüp vücudunuzda dairesel hareketlerle masaj uygulayınız.

(150 ml)

Online Başvuru Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

İlgilendiğiniz