Bıçak altına yatıp estetik müdahalelerde bulunmadan önce dudaklarınızı doğal bir yöntem ile dolgunlaştırmaya ne dersiniz? Farmasi piyasanın nabzını tutuyor ve içeriğinde birçok zararlı bileşenler bulunan markalardaki dudak nemlendiricilerini, dudak dolgunlaştırıcı ürünleri sollayarak yeni dudak dolgunlaştırıcı Lip Plumper ürününü piyasaya sürüyor! Dudaklarınızda bakım yaparken dudaklarınızı aynı zamanda dolgunlaştıran Farmasi lip plumper ile çok daha dolgun estetik müdahaleye gerek kalmadan daha seksi dudaklara kavuşabilirsiniz!

Dolgun dudaklar her kadının rüyası! Farmasi’nin yeni dudak dolgunlaştırıcısı ile bu rüya gerçek oluyor! Serinlik ve ferahlık hissi verirken aynı zamanda da dudakların daha hacimli ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Farmasi dudak dolgunlaştırıcı lip plumper ürünü sadece dudakları dolgunlaştırmakla kalmaz aynı zamanda küçük çizgilerinin görünümünü de azaltır. Böylece likit mat rujlar başta olmak üzere tüm rujlar dudaklarınızda daha pürüzsüz görünecek! Yapışkanlık hissi vermeyen yapısı ve güçlü formülü sayesinde güzel dudaklara kavuşmak mümkün!

Temiz ve kuru dudaklarınıza sürüp 5 dakika bekledikten sonra üzerine silerseniz ışıltılı dudak parlatıcısını, dilerseniz likit mat rujlarınızı uygulayabilirsiniz. Farmasi lip plumper dudak dolgunlaştırıcısı kullanırken sabah ve akşam gün içinde tekrar ederek dudaklarınızın dolgunluk etkisini daha uzun süre kullanabilirsiniz. 1 kat uygulamadan sonra 5 dakika bekledikten sonra dilerseniz 2. katı da uygulayabilirsiniz.

Temiz ve kuru dudaklara dudak çizgisi de dahil olmak üzere uygulanır. Tek başına uygulandığında bile dudak rengini belirginleştirir. Dudaklarınızda doğal ıslak ve tatlı bir pembelik bırakır. Uygulama sonrası ruj kullanmak isterseniz bir peçete yardımıyla önce dudaklarınızı nazik hareketlerle kurulayıp üzerine rujunuzu sürebilirsiniz. Bu işlem için yalnızca 5 dakika beklemeniz yeterli olacaktır. En iyi sonuç için düzenli ve sürekli kullanım önerilir. Ekstra dolgun ve pürüzsüz dudaklar için Farmasi lip plumper ürünü sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Avantajları nelerdir?

  • Dudakların doğal bir şekilde ve görüntüde dolgunlaşmasına yardımcı olmaktadır.
  • Dolgunlaşma sırasında ayrıca dudaklarda pürüzsüzlük oluşmasına katkıda bulunur.
  • Dudakların ihtiyacı olan nemi almasını sağlar.
  • Dudak bakımının yapılmasına ve dudakların sıkılaşmasına yardımcıdır.
  • Uygulama sonrası dudakları rahatlatır, ferahlık ve serinlik hissettirir.
  • Herhangi bir yapışkanlık hissi oluşturmaz. Güçlü formülünün yardımıyla hayal edilen dolgun dudaklara kavuşmanızı sağlar.

Nasıl kullanılır?

Ürünü kullanmadan önce dudakların kuru ve temiz olmasına dikkat edilmelidir. Uygulama sırasında dudak çizgileri de dahil olacak şekilde dudağın tamamına sürülür. İlk katın uygulaması yapıldıktan sonra 5 dk kadar beklenmesi gerekmektedir. Tek kat uygulamada bile dudakların rengini ortaya çıkararak belirginleşmesini sağlar. Tercih edilirse ikinci kat da geçilebilir. Uygulandığında dudaklarınızın doğal ve ıslak bir görüntü ile dolgunlaştığını görebilirsiniz. Ürünü kullandıktan sonra üzerine bir ruj sürülmek istenirse bir peçete yardımıyla hafifçe ürün dudaktan alınmalı ve sonra ruj geçilmelidir. Ancak ürünü dudakta 5 dakika bekletmeden silmenin doğru olmayacağı unutulmamalıdır. Dudaklarda doğal bir dolgunluk hissi oluşturmak için en ideal kullanım sıklığı sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa olacaktır.

Ürün Kodu: 1303660

Online Başvuru Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

İlgilendiğiniz