Sürekli elimizde olan telefon, tablet ve bilgisayar gibi teknolojik aletler farkında olmasak da en fazla kirlenen ve mikrop barındıran ürünlerdir. Özellikle silinmesi zor olan ve uygun ürünler kullanarak silinmesi gerekli olan bu aletlerin temizliğinde de çok dikkatli olunması gerekir. Bu tür aletlerin temizliği aşamasında kişilerin en çok zorlandığı konu da ekranların temizliği olmaktadır. Islak malzeme temasından korkulan ve ekranın hem zarar görmeden hem de dalgalı görünmeden temizlenmesini sağlayan özel ürünlerin tercih edilmesi gerekli görülür.

Farmasi MR Wipes Ekran Temizleyici

Farmasi markası bilindiği üzere temizlik grubu ürünlerinde de oldukça başarılı bir markadır. Üstelik bu ürünler tamamen doğal içeriklere sahip olduğu ve doğa dostu olduğu için de ayrıca çok sevilmektedir. Markanın temizlik grubu ürünleri arasında yeni katılacak olan Farmasi MR Wipes Ekran Temizleyici ürün bahsedilen temizliği zor ürünler için oldukça etkilidir. Teknolojik aletlerin ekranlarını temizlerken zarar görmelerini engelleyen bu ürün ile artık içiniz çok daha rahat edecek ve teknoloji ile barışık olacaksınız. Üstelik bu ürünü satın alan kişiler aynı paket içerisinde kendi özel temizleme mendiline de sahip olabiliyor. Hem ürünlerinize hem de size dost olan yepyeni ürün Farmasi MR Wipes Ekran Temizleyici ile tanışmanızı ve üstün performansını kendi gözleriniz ile test etmenizi tavsiye ederiz.

Özellikleri nelerdir?

  • Ürün formülü özel olarak geliştirilmiştir ve antiseptik özelliği bulunmaktadır.
  • Temizlik sonrasında ekranın tekrar kirlenmesini geciktirir ve toz tutmasını engeller.
  • Temizlik esnasında ekranlara hiçbir zarar vermez. Çizme ya da iz bırakma gibi bir sorun yaşatmadığı için güvenle kullanılabilir.
  • Uygulama sonrasında hızlı bir şekilde kuruması performansını arttıran bir özelliktir.
  • Televizyon ekranı, bilgisayara ekranı, telefon ve tablet ekranı, gözlük camları ve suya dayanıklı ibaresi bulunan çeşitli yüzeylerde kullanımı uygun olan başarılı bir üründür.

Nasıl kullanılır?

Her üründe olduğu gibi bu ürünü de kullanmadan önce mutlaka kullanma talimatını ve önerileri okumanızı tavsiye ederiz. Ürün sprey özelliği bulunan bir üründür. Temizlenmesi istenen yüzeye püskürtülerek arkasından kendi bezi ile silinebilir. Bu püskürtme işlemini direk cihaz üzerinde değil de beze yapıp sonrasında temizliğe devam edilebilmesi de uygun görülmektedir.

Ürün Kodu: 9700774

Online Başvuru Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

İlgilendiğiniz