Farmasi Fondöten Serisi
Farmasi Soft Focus Age Defence Foundation with Mineral
İçeriğindeki Naturel Mineral sayesinde ciltte ışığı optik olarak yansıtır ve aydınlatır. Hafif formülü sayesinde çizgileri doldurarak kırışık görünümünü yumuşatır.Cildin daha pürüzsüz ve sağlıklı görünmesini sağlar.

High Performance Anti-Aging Fondöten
İçeriğindeki anti-aging aktifi (Thermus Thermoshilus) sayesinde oluşmuş kırışıklıkları azaltır, yeni yaşlanma izlerinin oluşumunu engeller. Hücresel yapılanmayı arttırarak, cildi güneş ışığının zararlı etkisinden korur. Yaşa bağlı oluşan lekeleri azaltır.

Natural Serum Fondöten
Vitaminlerle zenginleştirilmiş formülü sayesinde, maske etkisi yapmadan cildi nemlendirir ve parlaklık kazandırarak doğal bir görünüm sağlar. Pro-vitamin B5 ve B3 vitamini, cildi nemlendirirken yenilenmesine yardımcı olur. SPF 15 sayesinde cildinizi UV ışınlarından ve güneşin zararlı ışınlarından korur.

Stay Matte Fondöten
Parlamayı kontrol eden minerallerle güçlendirilmiş mat fondöten, formülündeki kalsiyum, çinko, magnezyum ve bakır içeren multimineral kompleks ile cildinizdeki yağ fazlasını azaltarak, parlama ve sivilce oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

Online Başvuru Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

İlgilendiğiniz