Mide ve bağırsak sağlığının korunması için lif içeren gıdalar tüketmek oldukça önemlidir. Özellikle bağırsak faunasınınbozulması sonucunda basur denilen ağrılı ve acılı bir hastalık ortaya çıkabilir. Basur sorunu tedavi edilmediğinde geri dönüşü olmayabilir. Eğer siz de bağırsak ve mide falan sağlığını korumak istiyorsanız mutlaka lif içeren takviye edici gıdalar.dan faydalanmanız Farmasi nutriplus lif içeren takviye edici gıda bağırsak hareketlerini düzenleyerek düzenli olarak tuvalete çıkmanıza yardımcı olur.

Kabızlığı, hazımsızlığı önleyerek bağırsaklarınızda bulunan yararlı bakterilerin ölmesine engel olur. Bu yararlı bakteriler sayesinde bağırsaklarınızda herhangi bir mikrop ve iltihap tutunamaz. Detoks etkisi ile bağırsaklarınız kendi sağlığını korur. Bunu sağlamak için mutlaka Farmasi nutriplus lif içeren takviye edici gıdadan faydalanmalısınız. Kabızlık problemlerini giderir, hem mideniz hem de bağırsaklarınız çok rahat edecektir.

Yağlı yiyeceklerde hazımsızlık sorunu yaşıyorsanız ve midenize şiddetli ağrılar saplanıyorsa Farmasi nutriplus lif içeren takviye edici gıda ile yağ emilimini düzenler ve kısa sürede bağırsak sağlığınıza geri kavuşabilirsiniz. Ayrıca Farmasi nutriplus lif içeren takviye edici gıda kilo kontrolünü sağlayarak iştah sorununuza da yardımcı olacaktır. Böylece tüm vitamin ve minerallerin emilimi kolaylaşacak daha sağlıklı ve kaliteli bir beslenme düzenine geçmiş olacaksınız. Besinlerin bağırsak enzimleri tarafından vücudunuzda sindirilmesi için günlük olarak mutlaka lif içeren gıdalar tüketmelisiniz.

Lif içeren gıdaları tüketmenin en kolay yolu Farmasi nutriplus lif içeren takviye edici gıda tüketmektir. 5 gramlık 60 poşet içerisinde lif içeren takviye edici gıda bulunmaktadır günde 2 kere 1’er poşet kullanılması önerilir.
Farmasi takviye edici gıdaların tümü Doktor veya diyetisyen eşliğinde kullanılmalıdır.

Ürün Kodu: 9700538

Online Başvuru Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

İlgilendiğiniz