Farmasi Makyaj Sabitleyici Sprey sayesinde kendinizi gün boyunca çok daha rahat ve güvende hissedebilirsiniz. Makyajınızın sabitlenmiş olmasının verdiği rahatlıkla gün içinde koşuşturmanıza ya da gece katıldığınız bir davette eğlencenize ara vermeden devam edebilirsiniz. Yeni tasarlanan şişesindeki Farmasi Makyaj Sabitleyici Sprey, siyah bir şişe üzerine metalik gri bir ambalajla kaplanmış. Uygulama aşamasında dakolaylık sağlayan sprey başlığı şişenin genel tasarımına uygun olarak siyah yapıldığı için daha şık görünmesini sağlıyor. Makyajını sabitleyip anın tadını çıkarmak isteyen herkesi yeni tasarlana şişesiyle Farmasi Makyaj Sabitleyici Sprey kullanmaya davet ediyoruz.

Makyajınız Gün Boyu Taze ve Kalıcı! Cildi kurutmadan ve yapışkan bir his bırakmadan makyajınızı koruyan bu ürün, hafif yapısı sayesinde cildinizde ağırlık yapmaz. 

Nasıl kullanılır?

Ürünü makyajınızı dilediğiniz gibi yapıp uygulamayı tamamladıktan hemen sonra ilk anki kusursuzluğu bozulmadan kullanmanız tavsiye edilir. Kullanmadan önce ürün şişesini elinize alarak birkaç defa çalkaladıktan sonra sıkmaya başlayabilirsiniz. Daha iyi sonuç alabilmek için şişeyi 30 cm uzaklıkta tutarak yüzünüze sıkmanız daha uygun olacaktır. Ayrıca spreyi yüzünüze sıktığınız aşamada gözlerinizi kapamanız gerektiğini bilseniz de hatırlatmakta fayda görüyoruz. Bununla birlikte tüm yüze eşit bir şekilde uygulama yapılması da oldukça önemli. Sprey yüzünüze ilk sıkıldığında ıslaklık hissetseniz de bir süre bekledikten sonra bu hissin geçtiğini ve makyajınız ile birlikte kuruyup sabitlendiğini göreceksiniz.

Faydaları

  • Ürün kullanıcılarına makyajlarının gün içerisinde akmama, bulaşmama kısacası bozulmama güzelliğini sunuyor.
  • Makyajın sabitlenmesini sağlayarak aynı zamanda tazeliğinin de korunmuş olmasına yardımcı oluyor.
  • Ciltte hiçbir şekilde yağlı bir doku oluşturmaması ve ağırlık hissettirmemesi çok beğeniliyor.
  • Makyajın sabitlenmesi aşamasında bir kuruluk meydana getirmiyor.
  • Birçok üründe meydana gelen yapışkan doku hissi bu üründe karşınıza çıkmıyor.
  • Cildin nemini de içine hapsettiği için daha parlak bir görüntü kazandırıyor.
  • Farmasi Makyaj Sabitleyici Sprey makyajınızı sabitlerken bir diğer yandan makyajın daha pürüzsüz ve kusursuz görünmesine de yardımcı oluyor.

Ürün Kodu: 1302417

Online Başvuru Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

İlgilendiğiniz