Cilt bakımı kişilerin önemsemesi gereken en mühim konulardan biridir. Cilt hassas bir yapıya sahip olduğu ve dış etkenlerden çok kolay etkilenebildiği için özel bir bakıma ihtiyaç duyar. Eğer bu gerekli görülen bakım ihmal edilirse cilt dokusunun özelliğini yitirdiğini ve canınızı acıtacak tahriş oluşumlarını görebilirsiniz. Bu gibi olumsuzluklar ile karşılaşmamak için günlük olarak cilt bakımının yapılmasına ve cildin en çok ihtiyaç duyduğu nemin kazandırılmasına özen göstermek gerekir. Cilt bakımı her zaman önemsenmesi gerekse de zorlu hava şartlarına maruz kaldığımız kış aylarında bu bakım daha büyük bir önem taşımaya başlar.

Winter Beauty cilt bakım seti

Farmasi markasının özel olarak geliştirdiği kışın zor zamanlarında cildinize dost olacak Farmasi Winter Beauty Skin Care Pack Süt & Bal ve Kiraz Çiçeği Cilt Bakım Seti ihtiyaç duyulan bakım için mükemmel bir settir. Eğer siz de cildiniz zarar görmesin ve zorlu hava koşullarından olumsuz etkilenmesin istiyorsanız markanın siz değerli müşterilerini düşünerek hazırladığı Farmasi Winter Beauty Skin Care Pack Süt & Bal ve Kiraz Çiçeği Cilt Bakım Seti ile vakit kaybetmeden tanışmalısınız.

İçeriği

Cildinizin en iyi arkadaşı olacağını düşündüğümüz bu mükemmel bakım seti cildinizi değişen ani hava koşullarına karşı koruyacağı için cildinizde mevcutta var olan nemli ve elastik yapı bozulmamış olacaktır. Winter Beauty Cilt Bakım Seti düzenli bir şekilde kullanıldığında cilte ki nem kaybedilse bile geri kazanılabildiği için her zaman bakımlı görünebilirsiniz.

Ürün setine bakıldığında 2 adet dudak balmı ve 2 adet el kremi olduğu dikkat çekmektedir. El kremleri soğuk havalardan en çok zarar gören ellerinizin yumuşak kalmasını ve korunmasını sağlayacak başarılı ürünlerdir. Setin diğer ürünleri dudak balmları ise dudakların yan ısıra yüzde ve vücutta kuruyup sertleştiği düşünülen bölgelere gönül rahatlığıyla dürülebilir.

Faydaları

  • Ürün setinde yer alan her ürün özel formüllerle geliştirilmiş ve ulaşılmak istenen hedefe kolaylıkla ulaşabilmenizi sağlayan başarılı ürünlerdir.
  • Cildin ihtiyacı olan nemin korunması ve kazanılması konusunda yardımcı olur.
  • Cilt üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak zararlı etkenlere karşı önlem alır.
  • Ürün formülleri süt & bal ve kiraz çiçeği özleri ile zenginleştirilmiş ve tamamen doğal olan sağlıklı ürünlerdir.

Online Başvuru Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

İlgilendiğiniz