Farmasi Zen Ruj
Farmasi Kozmetik yeni serisi Zen Ruj ile hayatınız renklendiriyor. Zen ruj serisi 12 renkden oluşmaktadır. Mat bir bitiş sağlayan rujun sürümü oldukça kolay. Farmasi nin misyonu sağlıklı ürünler kullandırmak ve yine bu seride içeriğine baktığımızda sağlığın ön planda olduğunu görüyoruz.

 

Farmasi Zen Ruj

Farmasi Zen Pudra
Zen Pudra ile Mükemmel Ten Görünümü İçin Hayallerinizin Ötesine Geçin!
Farmasi Zen Pudra ile anında doğal bir aydınlık, kadifemsi görünüm veren pudra çeşitleri yüzünüzdeki mucizevi görünümüyle sizde alışkanlık yapacak.

Yazın dogallıgı cildinizde.. Ağırlık hissi vermeden parlamanın önüne geçerek daha canlı bir görünüm sunar.Doğal ve mat bir görünüm sağlar! Farmasi Zen Pudranın birbirinden güzel tonlarıyla vazgeçilmeziniz olacak.

Farmasi Zen Pudra

Farmasi Zen Fondöten
Zen Fondöten sağlıklı bir ciltte olması gereken optimal nem seviyesinin gün boyu korunmasına yardımcı olarak, orta örtücülüğe sahip doğal saten görünümlü bir renk oluşturur. İdeal Renk Teknolojisi sayesinde cilt tonunuzla kendiliğinden uyum sağlar. Farmasi Zen Fondöten doğal görünümüyle cilt gözeneklerinizi tıkamadan ışıltılı bir cilde sahip olursunuz.

farmasi-zen-fondoten-renk

Farmasi Zen Likit Ruj
Zen Likit Ruj ile tüm Anne ve kızların, yeni favorisi olacak. Zen Likit Ruj herkesi büyüleyecek. Kolay sürümü ve likit formülüyle birbirinden güzel renkleriyle kirmizdan, bordoya, bordo’dan pembeye, pembeden, turuncuya, turuncudan, ten rengine, bir taraftan nemlendirici özelliği ile dudaklarınızı besleyen ruj, diğer tarafından ise dudaklarınıza ışıltı veren renkleriyle eşsiz güzellik dudaklar.

Farmasi Zen Maskara
Zen Maskara anında yoğun ve hacimli kirpikler sağlar. Daha fazla hacim sağlayarak en kalın, en dramatik ve büyüleyici kirpikleri sunar. Farmasi Zen Maskara Kirpikleri nemlendirdiği, sağlıklı ve esnek tuttuğu bilinmektedir. Farmasi Zen Maskara Uzun süre dayanan, parçalanmayan formül. Farmasi Zen Maskara kontrollü ve eşit bir uygulama sağlar. Farmasi Zen Maskara Kirpiklere şaşırtıcı bir uzunluk sağlar ve bir birinden iyice ayırır.

8 g  Ürün Kodu: 1301322

Online Başvuru Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

İlgilendiğiniz