Farmasi Makyaj Temizleme Suyu,  makyaj kir ve kalıntılarını cildi tahriş etmeden nazikçe temizler, özel formülü ile cildinizde nemli ve parlak bir his bırakır. İçeriğindeki misel yapılar, ciltteki kir ve kalıntıları hapsederek çözer ve uzaklaştırır. Cilde pürüzsüzlük verirken, nem kaybının önlenmesine de yardımcı olur.

Farmasi Miselar Makyaj Temizleme Suyu, 225 ml’lik şeffaf bir ambalaj içerisinde tasarlanmış başarılı bir üründür. Makyaj temizliğinde tek seferde etkili bir sonuç almanıza olanak sağlar. Üç etkinin bir arada olması cilt temizliğinin ve bakımının aynı anda tam anlamıyla yapılması anlamına gelmektedir. Özel formülü sayesinde içinde bulunan misel yapılar devreye girerek ciltteki makyajı ve kiri içine hapsedip uzaklaştırır. Tüm cilt tipleri için uygunluğu test edilerek onaylanmış olan Farmasi Miselar Makyaj Temizleme Suyunun, cildin en önemli ihtiyacı olan nem dengesini de sağlıyor olması sebebiyle tercih listelerini zorlayacak bir ürün olacağı düşüncesindeyiz. Cildinize zarar verecek hiçbir kimyasal madde içermeyen ve tam aksine cilt bakımı için ihtiyaç duyulan tüm etkilere sahip olan bu muhteşem ürüne yeni kataloğun devreye girmesiyle birlikte sahip olabilirsiniz.

Faydaları nelerdir?

  • Ürün makyaj temizliği yaparken cilt dokusuna hiçbir zarar vermez ve tahrişe neden olmaz.
  • İçerdiği özel formülü sayesinde cildi nazikçe temizlerken ardında nemli ve parlak bir cilt bırakır.
  • Cilt temizliği sırasında misel yapıların etkisiyle tüm kir hapsedilerek cilt arındırılmış olur.
  • Sadece makyaj temizleme ürünü değil aynı zamanda yatıştırıcı ve nemlendirici özelliği olan bir ürün olduğu için çok daha faydalıdır.
  • Makyaj nedeniyle kuruyan cildin nem dengesi tekrar kazandırılır.
  • Farklı makyaj temizleme ürünleri gibi cildi kurutmaz tam aksine nemlendirerek bırakır.
  • Düzgün temizlenen ve bakımı yapılmış olan cilt ışıl ışıl ve sağlıklı görünecektir.

Ürün Kodu: 1302701

Online Başvuru Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

İlgilendiğiniz