Omega 3 hem kemik gelişimi hem de beyin fonksiyonlarının aktif şekilde kullanılması açısından oldukça önemlidir. Özellikle büyüme ve gelişme çağındaki çocukların beyin gelişimini de olumlu yönde etkileyen balık yağı ve Omega 3 birlikte alınmalıdır.

Farmasi nutriplus Omega 3 balık yağı özellikle beyin fonksiyonlarının gelişimi, hafızanın gelişimi ve gün içinde ihtiyaç duyduğumuz enerjiyi karşılamanız için gereken potansiyeli size sunar. Omega 3 balık yağı eksikliğinde kronik hastalıklar, depresyon belirtileri, aşırı halsizlik, uyku sorunları gibi birçok sorun birbiri ardını kovalar.. Bunun önüne geçmek için mutlaka kan değerlerinize baktırarak Omega 3 eksikliğininizin olup olmadığını kontrol ettirmelisiniz.

Farmasi nutriplus Omega 3 balık yağı aynı zamanda göz sağlığı içinde oldukça faydalıdır. Göz sağlığında görme yetisinin korunmasına yardımcı olur. Hafızayı güçlendirir, gün içinde ihtiyaç duyduğumuz çalışma enerjisini verir. Verimli bir çalışma ortamı yaratarak özellikle öğrencilere ve yoğun iş temposunda çalışan kişilere katkıda bulunur.

Farmasi nutriplus Omega 3 balık yağı 60 kapsül içerir. Takviye edici gıda olarak doktor kontrolünde alınabilir. Farmasi nutriplus Omega 3 balık yağı Licaps oksidasyonunu önleyen patentli formüle sahiptir. Peki Licaps nedir? Licaps patenti çoğu üründe bulunmamaktadır. Çünkü alınması çok zor bir patenttir. Licaps koruyucu madde, alerjin madde içermeyen ürünlere verilen bir patenttir. Bu özel teknoloji sayesinde balık yağının içerisindeki aktif bileşenler asla okside olmaz ve bozulmaz. Licaps olarak sunulan ürün oldukça değerlidir. Diğer Omega 3 ve balık yağları ışık ile okside olarak kısa sürede bozulmaktadırlar. Fakat Farmasi nutriplus Omega 3 balık yağı herhangi bir oksidasyon geçirmez.

Kullanım: 11 yaş ve üzeri kullanım için uygundur. Takviye edici gıda olarak günde 2 kez 1 kapsül kullanılması önerilir. Doktor ve diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanınız.

Uyarılar: Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. İlaç değildir, tedavi amaçlı kullanılmaz.

İçindekiler: Balık Yağı.

18/12 EPA + DHA

  • Takviye edici gıda olarak günde 4 kapsül kullanılması önerilir.
  • Doktor ve diyetisyeninizin  tarif ettiği şekilde kullanınız.

Licaps – Oksidasyonu önleyen özel teknoloji.

Seri: NUTRIPLUS
Ürün Kodu: 9700706

BİLGİ/UYARI: Bu site Farmasi danışmanına ait kişisel bir sitedir. Farmasi Nutriplus Omega-3 Balık Yağı hakkındaki yazılı ve görsel bilgiler Farmasi Entternasyonal A.Ş. resmi web sitesi olan farmasiint.com’dan alınmıştır.

Son Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2017

Online Başvuru Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

İlgilendiğiniz