Cildinize iyi bakın, geleceğinize yatırım yapın.
Kendinize uygun olan Farmasi Skintrends serisi seçin ve başlayın. 

NORMAL CİTLER İÇİN FARMASİ SKINTRENDS CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ
Fazla yağ, aşırı kuruluk, hassasiyet ya da sivilce gibi şikayetleri olmayan normal cilt tipine sahip olabilirsiniz.Ama bu cildinize bakım yapmamanıza gerek olmadığı anlamına gelmez. Normal cilt tipleri için formüle edilmiş olan Farmasi Skintrends cilt bakım ürünleri günlük ihtiyacınızı karşılayacak cildinizin sağlık ve güzellikle ışıldamasını sağlayacaktır.

SKINTRENDS Normal Cilt Bakım Serisi için tıklayınız.

YAĞLI VE KARMA CİTLER İÇİN FARMASİ SKINTRENDS CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ
Aşırı yağlanan, belirgin gözeneklerden şikayet eden ve T-bölgesinde parlama yaşayanların sorunlarına çözüm sunacak olan SKINTRENDS serisi yağlı ve karma ciltlere sahip olanların günlük cilt bakım ritueli olacak. Fazla sebumdan arındıran ve anında matlaştırıcı formülleri ile sağlıklı ve canlı bir cilde sahip olacaksınız.

SKINTRENDS Yağlı ve Karma Cilt Bakım Serisi için tıklayınız.

KURU VE HASSAS CİTLER İÇİN FARMASİ SKINTRENDS CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ
Sebum azlığından dolayı girilen, kuruyan, hassasiyet ve hatta çatlamalara kadar giden bir cildin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak SKINTRENDS serisi ile cildiniz rahatlayacak. Hassas formüllü süt temizleyicisi, hafif yapıdaki toniği ve yoğun nem sağlayacak bakım kremleri ile pürüzsüz bir cilde sahip olacaksınız.

SKINTRENDS Kuru ve Hassas Cilt Bakım Serisi için tıklayınız.

Farmasi Skintrends ürünleri içeriklerinde ECOCERT tarafından ecocert doğal ve organik kozmetik standartlarına göre onaylanmış hammaddeler içerir. Skintrends serilerinde Temizleme Jeli, Temizleme Toniği, Gündüz Kremi, Gece Kremi ve Genel Bakım Kremi bulunmaktadır. Ayrıca serilerimde yer alan ürünlerin detayları, ürün kodu ve kullanımı yer almaktadır.

Online Başvuru Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

İlgilendiğiniz