Skintrends ürünleri içeriklerinde ECOCERT tarafından ecocert doğal ve organik kozmetik standartlarına göre onaylanmış hammaddeler içerir.

Her cilt tipinin ihtiyacını karşılamak üzere özel olarak geliştrilmiş olan formüller, Acai Etkisi’nin gücü ile sadece 3 adımda sağlıklı pürüzsüz bir cilt yaratıyor.

1. Temizle: Cildinizi ölü hücrelerden, makyaj kalıntılarından ve hava kirliliği gibi nedenlerden cilt gözeneklerinizi tıkayan kirlerden SKINTRENDS Jel veya SKINTRENDS Süt ile temizleyerek cilt bakımına başlayın.

2. Tonikle: Cildinizde kalan temizleyici kalıntılarını arındırmak, nefes almasını sağlamak ve cilt gözeneklerini sıkıştıramak için cildinizi SKINTRENDS Tonikleri uygulayın.

3. Nemlendir: Cilt tipiniz ne olursa olsun mutlaka nemlendirilmeye ihtiyacı vardır. SKINTRENDS Gündüz Kremi ile cildinizi tüm dıl etkenlerden korurken günlük nem ihtiyacınızı karşılayın.

SKINTRENDS Gece Kreminizi kullanarak cilt yenilenmesinin en hızlı olduğu saatlerde cildinizi besleyin ve güçlendirin.

YAĞLI VE KARMA CİLTLER SERİSİ
Aşırı yağlanan, belirgin gözeneklerden şikayet eden ve T-bölgesinde parlama yaşayanların sorunlarına çözüm sunacak olan SKINTRENDS serisi yağlı ve karma ciltlere sahip olanların günlük cilt bakım ritueli olacak. Fazla sebumdan arındıran ve anında matlaştırıcı formülleri ile sağlıklı ve canlı bir cilde sahip olacaksınız.

TEMİZLEME JELİ
Sabun, SLS ve SLES içermeyen, doğal içerikli formülü ile cildinizi kir, makyaj kalıntıları ve sebum fazlasından arındırır. Cildinizi temizlerken, kurutmaz, normal yağ dengesine ulaşmasını sağlar.

Kullanımı: Sabah ve akşam, ıslakyüze yeterli miktarda jeli dairesel hareketler ile 1-2 dakika boyunca uygulayın ve bol su ile durulayın.

TEMİZLEME TONİĞİ
Jel ile derinlemesine temizleniş gözeneklerinizi sıkılaştırır. Cildinizin doğal nem dengesini koruyarak fazla yağdan arınmasına ve mat bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Kullanımı: Sabah ve akşam, bir parça pamuk yardımıyla, dairesel hareketlerle göz çevresi hariç yüzünüze ve boynunuza uygulayın.

GÜNLÜK BAKIM KREMİ
Cildinizin ihtiyacı olan nemi karşılar. Yağlı ve parlak görünümden uzak, dengeli bir cilde kavuşmanızı sağlar. Acai Etkisinin anti oksidan özelliği ve SPF 15 sayesinde cildinizi tüm gün boyunca serbest radikallere karşı korur.

Kullanımı: Derinlemesine temizlenmiş ve arınmış olan yüz ve boyun bölgenize göz çevresi hariç dairesel hareketlerle uygulayın.

Online Başvuru Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

İlgilendiğiniz