Farmasi Starlook Maskara

Farmasi Starlook Maskara kitpiklerinizi tek tek ayırır ve onlara ultra hacim verir. Takma kirpik etkisi görünümü sağlar.

Farmasi Starlook Maskara nın besleyici özelliği sayesinde kirpiklerinizi besler ve bakım yapar.

Ultra siyah Farmasi Star Look , içeriğinde ki keratin formülü ile kirpikleri koruyup, belirginleştirir ve hacim verir. Tek katta bile daha dolgun bir görünüm sağlar, topaklanma yapmadan , kirpikleri tek tek ayırarak doğal bir görüntü verir.

Ekstra dolgun kirpiklerinizle fark yaratın… Özel çam şeklindeki fırça tasarımı sayesinde kirpiklerinize tek dokunuşta daha fazla maskara uygulama imkanı sağlar. Dipten uca ekstra dolgunluk ve hacim vererek, hayal ettiğiniz kusursuz kirpikler yaratır. İçeriğindeki Keratin ile kirpikleri koruyarak güçlendirir.

Rimel nasıl sürülür

Rimeli, kirpiklerin en dibinden başlayarak uçlara doğru sürmek; diplerde zik zak hareketiyle başlayıp, uçlara doğru düz bir hat halinde ilerlemek ve bir kat sürdükten sonra biraz bekleyip ikinci katı sürmek, istenilen sonucu almayı sağlayacaktır. Rimeli sadece kirpik uçlarınıza değil, tüm kirpik zeminine uygulayın. Sadece kirpik uçlarına sürülen rimel, kirpiklerinizi cılız ve sönük gösterecektir. Dipten başlayarak uçlara doğru sürdüğünüz rimel ise, gözlerinizde dolgun, hacimli ve gölgeli bakışlar sağlar.

12 gr Ürün Kodu: 1301111

Online Başvuru Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

İlgilendiğiniz