Farmasi tüm yeni farmasi ürünleriyle siz hanımlara daha fazla kolaylık daha iyi sağlık ve güzellik sunmaya devam ediyor. Bunlara yenilerini sürekli yenilerini ekliyor. Farmasi ürünleri arasında olan Farmasi Magic Wave Yağ Yakıcı Tayt ile siz hanımların imdadına yetişiyor. Sağlıklı ve kontrollü bir şekilde incelmek isteyen tüm hanımlar, bu ürüne Türkiye’nin her yerinden kolayca sahip olabilir ve kullanabilir.Kumaşa uygulanan özel işlemlerle hapsedilen mikro kapsüller siz hareket ederken vücudunuza sürtünerek parçalanır ve aktif kozmetik içerik vücudunuza etki eder. Magic Wave zayıflama taytı Yağ Yakıcı Etkisiyle 18 Günde: Kalçada 5,5 cm. Bacaklarda 1,8 cm kadar İncelme sağlar.

Magic Wave zayıflama taytı nasıl kullanılır?

18 gün boyunca sadece duş alırken çıkartılır duştan sonra yine giyilir.

Magic taytı giyerken iç çamaşır giyilmemesi gerekiyor. Kalça ve bacak bölümündeki özel dokuma sayesinde yağları yakarken 18 gün giydikten sonra, bir 18 günde Farmasi Bel ve Kalça Bölge İnceltmeye ve Sıkılaştırmaya yardımcı bakım kremini taytı giymeden 18 gün boyunca incelen vücudun toparlanması ve sıkılaştırılması için kullanmak gerekiyor. Sıkılaştırıcı jelimizi sabah akşam temizlenmiş cilde uygulamanız gerekiyor. Gözeneklere nüfuz etmesi için yani kısacası 18 taytı giy sonra sıkılaştırıcı kremi kullan  Magic taytı yıkarken elde ve bitkisel deterjanla yıkamak  gerekmektedir.

5 yıkamaya kadar özelliğini kaybetmiyor 5 yıkamadan sonra yavaş yavaş özelliği kayboluyor.

Farmasi danışmanı  olmanız durumunda % 30 indirimli alabilirsiniz. Siz de danışmanımız  olup yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.
Temsilci olmak ve katalog talebinde bulunmak için Farmasi Kayıt Formumuzu doldurmanız yeterli.

Hızlıca zayıflamak mı istiyorsunuz?
Farmasi Magic Wave Yağ Yakıcı Tayt ile giy ve gez sadece.

Online Başvuru Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

İlgilendiğiniz