Farmasi takviye edici gıdalar ile gün içinde enerjinizi yerine getirmeyi ve sağlığınızı koruyarak stabil vücut indeksi sağlamayı hedefliyor. Farmasi nutriplus zencefil ekstresi metabolizmayı ve kan dolaşımın hızlandırılması ile vücutta yağ oranını düzenleyerek su tutumuna yardımcı olur.

Özellikle sık sık şişkinlik, bağırsak ve mide ağrısı çekiyorsanız bağırsak sağlığının korunması ve mide sağlığınızı devam etmesi için Farmasi nutriplus zencefil ekstresinden faydalanabilirsiniz. Zencefilin bulantı, istifrar etme gibi sorunlara da iyi geldiği bilinmektedir. Farmasi nutriplus zencefil ekstresi yolculuk sırasında mide bulantınıza veya ağır yemeklerden sonra hazımsızlık hissine karşı kullanabileceğiniz muhteşem bir takviye edici gıdadır.

Farmasi nutriplus zencefil ekstresi 10 kapsül içermektedir. Takviye edici gıda olarak almak isterseniz günde 3 kere 1 kapsül kullanmanız yeterlidir. Farmasi gıda takviyeleri mutlaka doktor veya diyetisyen eşliğinde kullanılmalıdır. Farmasi nutriplus zencefil ekstresi Licaps yani bitkisel orijinli vejetaryen kapsül patentine sahiptir ve Licaps katkı maddesi içermeyen ürünlere verilen bir patenttir.

6 ile 10 dakika içerisinde midede çözünür vücuttan emilmeden atılır ve vücudumuzda hiçbir kalıntı bırakmaz. Vejeteryan society tarafından onaylanan bitkisel orijinli vejeteryan kapsüllerdir.

İçindekiler: Mikroenkapsüle Zencefil Ekstresi

  • Takviye edici gıda olarak günde 3 kere 1’er kapsül kullanılması önerilir.
  • Doktor ve diyetisyeninizin  tarif ettiği şekilde kullanınız.

Vcaps – Bitkisel orijinli vejeteryan kapsül.
Farmasi Nutriplus Zencefil Ekstresi 10 kapsül
Ürün Kodu: 9700554

BİLGİ/UYARI: Bu site Farmasi danışmanına ait kişisel bir sitedir. Farmasi Nutriplus Zencefil Ekstresi hakkındaki yazılı ve görsel bilgiler Farmasi Entternasyonal A.Ş. resmi web sitesi olan farmasiint.com’dan alınmıştır.

Son Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2017

Online Başvuru Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

İlgilendiğiniz